[1. Tur] Shirogane Miyuki vs. Kazane Yui

User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1628
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

[1. Tur] Shirogane Miyuki vs. Kazane Yui

Post by GM - Naruto » May 25th, 2020, 10:33 pm

Oldukça büyük bir arenadasınız, çapı aşağı yukarı 30 metre kadar olan daire şekilli bir alan. Rakibinizin tam karşınızda, arenanın diğer ucunda size ayna görüntüsü oluşturacak şekilde durduğunu görebiliyorsunuz. İkinizin arasında, alanın tam ortasında çapının 10 metre kadar olduğunu tahmin ettiğiniz bir su kütlesi var. Balçık kadar yoğun olmasa da, pek temiz sayılmaz. Derinliğini kestiremiyorsunuz. Ayak bastığınız zemin tamamen toprak. Yer yer genişliği birkaç santimi geçmeyen çatlaklar görebiliyorsunuz. Oldukça susuz ve bakımsız kalmış gibi görünüyor. Alanda kaya, kütük gibi herhangi bir şey bulunmuyor. Düz bir zemin, ve çamurlu su. Alanın çevresi 3 metre yükseklğinde duvarlarla kaplı. Sıvaları dökülmüş, güneşin etkisiyle renkleri solmuş duvarların tepesinde eskiden tribün olduğuna emin olduğunuz sıralar uzanıyor geriye doğru. Kimi oturaklar oldukları yerlerden sökülmüş, kimi ise kırık dökük. Bir bölgenin gölgeliği tamamen yıkılmış ve altındaki kısmı tamamen kapatmış halde. Hava açık. Kuru bir sıcak var. Yalnızsınız.

Off Topic
GM'iniz bendeniz Maxdown. Sezonluk arena kuralları kapsamında, konuya her gün akşam 22.00-02.00 saatleri arasında bakmaya çalışacağım. İlk yazan başlar. Başarılar.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
User avatar
Kurosawa Haru
Kusagakure
Kusagakure
Posts: 132
Joined: October 12th, 2018, 9:09 pm

Re: [1. Tur] Shirogane Miyuki vs. Kazane Yui

Post by Kurosawa Haru » May 26th, 2020, 3:20 pm

Gergindi, ama korkmuyordu. Rakibinin gözlerinin içine bakarak yelpazelerini çıkardı bağlı oldukları kabzalarından. Kollarını iki yana açıp, göğsünün biraz üzeri hizasında tutarak, rakibinden gözlerini ayırmadan açtı yelpazelerini.

"İyi şanslar." diye tısladı rakibine. En güçlü olduğunu kanıtlamak için ilk şansıydı bu. Ölüm kalım savaşının tam ortasında kalmak, gücünü kanıtlayabilmek için en doğru fırsattı.

Ayaklarına Chakra yükleyip rakibine doğru hızla koşmaya başladı. Böylelikle suyun üzerinde rahatça koşabilecekti. Koşarken rakibine doğru yelpazelerini bir sinekkuşu kanadı gibi sallarken Kamaitachi tekniğini uygulayacaktı. Rakibinin dengesini bozup avantajı eline almak önceliğiydi.

Kurosawa Haru

Fiziksel Profil

Yaş: 19 Cinsiyet: Kadın Element: Doton
Seviye: C-Rank Rütbe: Chuunin
Ryo: 132.500 Prestij Puanı: 13 Ün: 15 Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon: Hayatında bir amaç ve sebep bulabilmek.

Komplikasyon: Albinizm. Albinizm genetik olarak, cilde, saça ve göze rengini veren melanin pigmentinin eksikliği veya hiç olmaması durumudur. Haru'nun saçları ve teni kar gibi bembeyaz, gözleri ölüm gibi kırmızıdır.

Savaşçı Profili
Güç: 6 Çeviklik: 7 Kondisyon: 5
Potansiyel: 7 Varlık: 2 Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 4
[Favori][Çeviklik] Akrobasi: 10 | [Çeviklik] El Hassasiyeti: 1 | [Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 4
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1 | [Varlık] Empati: 1 | [Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1 | [Zeka] Farkındalık: 1 | [Zeka] İzcilik: 1

Özel Mod
Majiwari

Ninjutsu
Doton: Gansetsukon (El Mührü Azaltma, Chakra Azaltma, Teknik Birleştirme ve Bilimum Geliştirme Mevcut!)
Doton: Doryuu Shiki (Chakra Azaltma, Teknik Birleştirme ve Bilimum Geliştirme Mevcut!)
Doton: Moguragakure no Jutsu
Doton: Doryuu Heki (Chakra Azaltma Mevcut!)

Taijutsu
Nagatsu Tekniği B-Rank
Issen - Nagatsu Stili

Ekipmanlar
Özel Üretim Kalkan
Özel Üretim Gözlük
Yari (Normal Kalite)
3 Kunai (Normal Kalite) 5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite) 1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite) 2 Sis bombası (Normal Kalite)
User avatar
Kotegawa Chisa
Ishigakure
Ishigakure
Posts: 217
Joined: August 31st, 2018, 1:59 am

Re: [1. Tur] Shirogane Miyuki vs. Kazane Yui

Post by Kotegawa Chisa » May 26th, 2020, 4:30 pm

Yolculuğuma çıkmamın üzerinden ne kadar geçti? Bir ay? Bir yıl? Bilmiyorum, günleri saymayı bırakmamın üzerinden oldukça uzun bir süre geçti... 'O'nunla dövüşümün üzerinden oldukça uzun bir süre geçtiğini biliyorum. Gün geçtikçe kaybolmaya devam eden 'yaşama' hissinden geriye neredeyse hiçbir şey kalmadı. Yaptığım hiçbir şeyden zevk alamıyorum. Beni tatmin edebilecek şeyin güçlü insanlarla dövüşmek olduğunu biliyorum fakat bugünlerde güçlü birilerini bulmak gerçekten de zor oldu. Benim seviyemde olduğunu iddia eden mahlukatların hiçbiri yaşadığımı hissettiremedi. Bugün de karşımda 'güçlü' olduğunu iddia eden birisi var. Suratından ne kadar gergin olduğunu okuyabildiğim bu kadının bana yaşadığımı hissettirebileceğini düşünmüyorum... Düşünmüyorum fakat umutlanmadan edemiyorum. Bir kez daha etimin kesilmesini, bir kez daha ölümün eşiğine gelmeyi arzuluyorum. Vücudumdaki her hücreyi sonuna kadar kullanarak karşımdaki düşmanı öldürmek istiyorum. Kısacası yaşadığımı hissetmek istiyorum!

Kadın üzerime doğru koşmaya başladığı gibi Uma mührünü yaparak derin bir nefes aldım. Göğsüm bir balon gibi şiştikten sonra her zaman yaptığım gibi nefesimi vererek düşmanımın üzerine alev denizimi gönderdim. "Gouka Mekkyaku"

Sadece bu tekniği kullanarak kendini 'güçlü' ilan eden onlarca kişinin hayatını aldım. Eğer bu saldırımdan kurtulmayı başarırsa belki de tekrardan yaşadığımı hissedebilirim.
Image
Künye
İsim: Kotegawa Chisa
Yaş: 16
Cinsiyet: Kadın
Element: Katon
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 140.000
Prestij: 1
Kullanılabilir GP: 20
Ün: 39

Motivasyon
Korumak!
Chisa hangi durumda olursa olsun zayıflara yardım eder. İlk başlarda insanlar tarafından kabul görmek için yapmasına rağmen zamanla düşünceleri değişmiş ve onları gerçekten isteyerek korumaya başlamıştır.


Komplikasyon
Kardeş - Kotegawa Ooki
Kardeşi onun hayatındaki en önemli şeydir. Onun gözünde kardeşi ulaşılamaz bir noktada bulunan kişidir. Yine de zarar görmesinden aşırı derecede korktuğundan dolayı var gücüyle ona destek çıkmak istemektedir. Bunu o kadar kafaya takmıştır ki bazen basit şeylerde bile onun yerine yapmak istemektedir.Özellikler
Momoiro no Chibi - Kısaca Momo -
Chisa, Asakura'da tüccara karşılık beklemeden gerçekleştirdiği yardımlar sonucunda, Asakura çevresinde bu ünvanla bilinmektedir. Özellikle kervanlar ve tüccarlar tarafından fazlasıyla tanınan Chisa, mağdur durumdaki bir tüccarın sorunlarının halledilmesine ön ayak olduğu için fazlasıyla seviliyor.


Profil
Güç: 5
Çeviklik: 9
Kondisyon: 4
Potansiyel: 3
Varlık: 8
Zeka: 5

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 4
[Varlık] Sosyalleşme: 4 - Favori
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 4
[Zeka] İzcilik: 1


Ninjutsu
D - Rank: Shunshin
B - Rank: Zukokku

Taijutsu
A - Rank: Iaido | Stil
B - Rank: Iaigiri


Genjutsu
D-Rank: Görünmez Kılıç
D - Rank: Rakumei no Jutsu
C - Rank: Kanryousou
B - Rank: Mugen Onsa
A - Rank: Kokuangyou no Jutsu


Sensör
C - Rank: Meishou-dou

Modlar
Barış

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
Katanacığım(Normal Seviye)
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1628
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: [1. Tur] Shirogane Miyuki vs. Kazane Yui

Post by GM - Naruto » May 27th, 2020, 1:26 am

Yui'nin koşmaya başlamasıyla birlikte, iki yana açmış olduğu ellerini 'Kamaitachi' tekniğini uygulamak üzere sallamaya başlaması bir oluyor. Dört beş metre kadar ilerlemişken; yelpazelerden ileriye, artık arasında 25 metre kadar bir mesafe olan rakibine doğru güçlü bir rüzgar akımı fırlıyor. Rüzgar hala rakibine ulaşmamışken, Yui rakibinin ellerini 'Uma' pozisyonuna getirdiğini ve ağzından devasa bir alev kütlesi çıkarmaya başladığını görüyor.

Miyuki, rakibi kendine doğru koşmaya başladığı gibi ellerini Uma mührüne getirip derin bir nefes çekiyor. Nefesini aldığı esnada, rakibinin yelpazelerini salladığını farkediyor. Ağzından çıkmaya başlayan alev kütlesi görüşünü yok ederken, genişliği tüm arenayı kaplayan ve 5 metre yüksekliğinde bir alev duvarı çıkıyor ortaya. Nefesini vermeyi sürdürdükçe, dairenin bulunduğu köşesinden merkeze doğru ilerleyen alev duvarı genişlemeyi sürdürüyor.

Yui'nin gönderdiği rüzgar, beliren alevler arasında yok olup gidiyor. Şuan gördüğü yegane şey, üzerine koşmakta olduğu devasa bir alev duvarı. Bulunduğu pozisyondan 10 metre kadar ilerlemiş durumda ve gölün hemen dibinde. Gölün diğer tarafında, şuanki mesafesi gölün diğer ucuna 5 metre, kendi bulunduğu uca 15 metre olan devasa bir alev duvarıyla karşı karşıya. Alev duvarı, hızlanarak üzerine gelmeyi sürdürüyor. Rakibini göremiyor, ancak avantajı şu ki; rakibinin de kendini göremediğinden emin.
Off Topic
Sıra Miyuki tekniğini sürdürdüğü için bu turluk Yui>Miyuki şeklindedir.

Sisteme yeni bir kural eklenene kadar bunun gibi yazma sırasını GM'in belirlediği turlarda ilk sırada yazan oyuncu için pasiflik süresi aynı şekilde kalmakta olup ikinci oyuncu için ekstra 12 saat verilmiştir. Bu kural, ilk sırada yazan oyuncunun pasiflik süresi bitimine çok kısa bir süre kaldığında turunu gönderip istemli veya istemsiz olarak ikinci oyuncuyu zaman stresine sokma ihtimaline karşı alınan bir önlemdir. İki oyuncu da turlarını normal pasiflik süresine yetiştirebiliyorlarsa, bu kurala itimat etmek zorunda değillerdir.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
User avatar
Kurosawa Haru
Kusagakure
Kusagakure
Posts: 132
Joined: October 12th, 2018, 9:09 pm

Re: [1. Tur] Shirogane Miyuki vs. Kazane Yui

Post by Kurosawa Haru » May 27th, 2020, 11:29 am

Üzerine gelen gereksiz büyük ateş duvarı, rakibinden beklediği defansiflikte bir hareket değildi. Ne kadar esnek ve akrobatik olsa bile, bu duvardan sekerek, kaçarak, atlayarak kurtulmasına imkan yoktu. Hala zamanı varken çantasından bir sis bombası çıkarıp eline aldı ve derinliğini bilmediği suya doğru, göğsü alt kısımda kalacak şekilde, yarı balıklama atladı, ayaklarından tuttuğu chakrayı çekip derin bir nefes sonra.

Suyun içinde gözlerini açmayacak, yelpazelerini birer palet gibi kullanarak hızlıca 10 metreyi derinden yüzerek aşmayı amaçlayacaktı, eğer yüzülebilecek bir durumdaysa elbette. Komik bir şekilde koyu, kalın bir suya çarpacaksa da, sırtının yanmasını kabullenecek ve alev duvarının ondan uzaklaşmasını bekleyecekti.

İki şekilde de alev duvarının üzerinden uçup gitmesini bekleyecekti.

Bu süreçte sağ elinin avuç içi kısmında sis bombasını tutacak, aynı zamanda parmak uçlarıyla da yelpazesini kullanacaktı.

Kurosawa Haru

Fiziksel Profil

Yaş: 19 Cinsiyet: Kadın Element: Doton
Seviye: C-Rank Rütbe: Chuunin
Ryo: 132.500 Prestij Puanı: 13 Ün: 15 Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon: Hayatında bir amaç ve sebep bulabilmek.

Komplikasyon: Albinizm. Albinizm genetik olarak, cilde, saça ve göze rengini veren melanin pigmentinin eksikliği veya hiç olmaması durumudur. Haru'nun saçları ve teni kar gibi bembeyaz, gözleri ölüm gibi kırmızıdır.

Savaşçı Profili
Güç: 6 Çeviklik: 7 Kondisyon: 5
Potansiyel: 7 Varlık: 2 Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 4
[Favori][Çeviklik] Akrobasi: 10 | [Çeviklik] El Hassasiyeti: 1 | [Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 4
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1 | [Varlık] Empati: 1 | [Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1 | [Zeka] Farkındalık: 1 | [Zeka] İzcilik: 1

Özel Mod
Majiwari

Ninjutsu
Doton: Gansetsukon (El Mührü Azaltma, Chakra Azaltma, Teknik Birleştirme ve Bilimum Geliştirme Mevcut!)
Doton: Doryuu Shiki (Chakra Azaltma, Teknik Birleştirme ve Bilimum Geliştirme Mevcut!)
Doton: Moguragakure no Jutsu
Doton: Doryuu Heki (Chakra Azaltma Mevcut!)

Taijutsu
Nagatsu Tekniği B-Rank
Issen - Nagatsu Stili

Ekipmanlar
Özel Üretim Kalkan
Özel Üretim Gözlük
Yari (Normal Kalite)
3 Kunai (Normal Kalite) 5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite) 1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite) 2 Sis bombası (Normal Kalite)
User avatar
Kotegawa Chisa
Ishigakure
Ishigakure
Posts: 217
Joined: August 31st, 2018, 1:59 am

Re: [1. Tur] Shirogane Miyuki vs. Kazane Yui

Post by Kotegawa Chisa » May 27th, 2020, 1:59 pm

Kadının üzerime doğru gönderdiği hava dalgaları, alev denizim ile buluştukları anda hiçliğe karışarak yok oldular... Kadının bu saldırımdan kurtulabileceğini düşünmüyorum fakat her duruma karşı hazırlıklı olmakta fayda var.

Jutsumu arenanın duvarına çarpıp yok olana kadar devam ettireceğim. Eğer olurda o zamana kadar kadının cesedini görmeyi başaramazsam çantamdan iki adet patlayıcı parşömene bağlanmış olan kunaiyi alacak ve hazır bir şekilde bekleyeceğim.
Image
Künye
İsim: Kotegawa Chisa
Yaş: 16
Cinsiyet: Kadın
Element: Katon
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 140.000
Prestij: 1
Kullanılabilir GP: 20
Ün: 39

Motivasyon
Korumak!
Chisa hangi durumda olursa olsun zayıflara yardım eder. İlk başlarda insanlar tarafından kabul görmek için yapmasına rağmen zamanla düşünceleri değişmiş ve onları gerçekten isteyerek korumaya başlamıştır.


Komplikasyon
Kardeş - Kotegawa Ooki
Kardeşi onun hayatındaki en önemli şeydir. Onun gözünde kardeşi ulaşılamaz bir noktada bulunan kişidir. Yine de zarar görmesinden aşırı derecede korktuğundan dolayı var gücüyle ona destek çıkmak istemektedir. Bunu o kadar kafaya takmıştır ki bazen basit şeylerde bile onun yerine yapmak istemektedir.Özellikler
Momoiro no Chibi - Kısaca Momo -
Chisa, Asakura'da tüccara karşılık beklemeden gerçekleştirdiği yardımlar sonucunda, Asakura çevresinde bu ünvanla bilinmektedir. Özellikle kervanlar ve tüccarlar tarafından fazlasıyla tanınan Chisa, mağdur durumdaki bir tüccarın sorunlarının halledilmesine ön ayak olduğu için fazlasıyla seviliyor.


Profil
Güç: 5
Çeviklik: 9
Kondisyon: 4
Potansiyel: 3
Varlık: 8
Zeka: 5

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 4
[Varlık] Sosyalleşme: 4 - Favori
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 4
[Zeka] İzcilik: 1


Ninjutsu
D - Rank: Shunshin
B - Rank: Zukokku

Taijutsu
A - Rank: Iaido | Stil
B - Rank: Iaigiri


Genjutsu
D-Rank: Görünmez Kılıç
D - Rank: Rakumei no Jutsu
C - Rank: Kanryousou
B - Rank: Mugen Onsa
A - Rank: Kokuangyou no Jutsu


Sensör
C - Rank: Meishou-dou

Modlar
Barış

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
Katanacığım(Normal Seviye)
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1628
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: [1. Tur] Shirogane Miyuki vs. Kazane Yui

Post by GM - Naruto » May 28th, 2020, 2:03 am

Yui, alev duvarı yaklaşmayı sürdürürken elini çantasına atıp sis bombasını alıyor ve kendisini direkt olarak suya atıyor. Suyun kıvamı oldukça normal, çamurumsu olanın yalnızca renginin olduğunu farkediyor içeri daldığı gibi. Suya girdikten hemen sonra, vücudunun ön kısmı yumuşak toprak zemine sürtüyor. Bu, suyun derinliğinin yaklaşık 1 metre olduğunu anlatıyor Yui'ye.

Miyuki, rakibinin nerede olduğuna dair hiç bir fikri olmadan chakrasını aleve dönüştürerek duvarını uzatmayı sürdürüyor. Başlangıç noktası hemen önünde sabit olan duvar, ileri doğru uzadıkça uzuyor.

Yui, yelpazelerinin de yardımıyla suyun içinden hızla ilerlemeye başlıyor. Bu esnada, çamur rengi suyun mat rengine rağmen tepesinde beliren parıltıyla alevin çoktan gölün üzerine kadar uzandığını farkediyor. Su, ısınmaya başlıyor.

Birkaç saniye içinde, on metrelik mesafeyi katedip gölün diğer ucuna varıyor. Ancak su yüzeyinde ışıltılarını farkedebildiği alev Yui'yi içeride kalmaya zorluyor. Suyun sıcaklığı alevin şiddetli ısısıyla artmaya devam ediyor her saniye. Yui, derisinin yavaş yavaş haşlanmaya başladığını farkediyor. Ancak dışarı çıkması halinde daha kötü bir şekilde yanacağının bilincinde olduğu için bir şekilde içeride kalmaya zorluyor kendini.

Miyuki'nin alev duvarı uzadıkça uzuyor. Ortamın sıcaklığı o kadar artıyor ki, Miyuki bile dudaklarının çevresinin ve ellerinin yanmaya başladığını hissediyor. Alevler arenanın diğer ucuna; 30 metre uzaktaki duvara çarpınca tekniği durduruyor Miyuki.

Su kaynamaya devam ediyor, ancak Yui'nin su yüzeyindeki parlaklığın bitmesini bekleyerek kendini dışarı atması neredeyse 10 saniyeyi buluyor. Farkettiği ilk şey, rakibinin elini ekipman çantasına atıyor oluşu. Bir diğeri ise, sis bombasını tuttuğu elinin kırmızımsı bir renk almış olduğu. Tüm vücudu ciddi bir şekilde sızlıyor.

Miyuki, tekniğini sonlandırdığı gibi rakibinin suyun içinden fırladığını ve gölün kendi tarafında bulunan ucuna indiğini farkediyor. Vücudunun açıkta olan kısımlarındaki hafif kırmızı rengi görüyor. Ayrıca tüm vücudundan resmen buharlar çıktığını. Elini ekipman çantasına atarken, başına hafif bir ağrı saplanıyor Miyuki'nin. Tekniğinin, chakrasının hissedilir bir kısmını yok ettiğinin farkına varıyor.

Artık yok olmuş olan tekniğin kalıntıları ise tüm arenada gözlenebiliyor. Miyuki'nin arkasındaki minik bir kısım haricinde arenayı kaplayan duvarların üzerindeki tribünler tamamen kor gibi yanan alevlerle dolu. Adeta bir alev çemberinin içinde dövüştüğünüz izlenimini ediniyorsunuz. Toprak zemin ve duvarlar tamamen alazlanmış ve orjinal renkleriyle birlikte siyah renklerinden tonlar taşıyorlar artık. Ortamın sıcaklığı hala çok yüksek, rahatsız edecek kadar.
Off Topic
Tur önceliği yoktur. Dilediğiniz sırayla yazabilirsiniz.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
User avatar
Kotegawa Chisa
Ishigakure
Ishigakure
Posts: 217
Joined: August 31st, 2018, 1:59 am

Re: [1. Tur] Shirogane Miyuki vs. Kazane Yui

Post by Kotegawa Chisa » May 28th, 2020, 2:25 am

Göletin içerisinden çıkmakta olan kadını gördüğüm anda kalbimin tekrardan atmaya başladığını hissettim. Onlarca insanın hayatını aldığım bu teknikten kurtulmayı başarabilen birisi gerçekten de dövüşmeye değer bir rakiptir!

Rakibim ile göz göze geldiğim anda elimi hızlıca belime atarak iki adet kunaiyi elime aldım. Bu sırada çakramın hatrı sayılır bir kısmını harcadığım için başıma hafif bir ağrı saplandı. Yine de bu duruma pek takılmadım zira acı çekmekten hoşlanan bir insan sayılırım.

Kunailerimden birisini düşmanımın sağ ayağına, diğerini ise sol ayağına doğru gönderdikten sonra onları patlatmayı planlıyorum. Ortaya büyük bir duman bulutu çıkacağından ötürü kazanacağım süreyle birlikte Daitoppa tekniğini uygulamak için el mühürlerine başlayacağım. Amacım düşmanımı geldiği yere, yani göletin içerisine geri göndermek.
Image
Künye
İsim: Kotegawa Chisa
Yaş: 16
Cinsiyet: Kadın
Element: Katon
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 140.000
Prestij: 1
Kullanılabilir GP: 20
Ün: 39

Motivasyon
Korumak!
Chisa hangi durumda olursa olsun zayıflara yardım eder. İlk başlarda insanlar tarafından kabul görmek için yapmasına rağmen zamanla düşünceleri değişmiş ve onları gerçekten isteyerek korumaya başlamıştır.


Komplikasyon
Kardeş - Kotegawa Ooki
Kardeşi onun hayatındaki en önemli şeydir. Onun gözünde kardeşi ulaşılamaz bir noktada bulunan kişidir. Yine de zarar görmesinden aşırı derecede korktuğundan dolayı var gücüyle ona destek çıkmak istemektedir. Bunu o kadar kafaya takmıştır ki bazen basit şeylerde bile onun yerine yapmak istemektedir.Özellikler
Momoiro no Chibi - Kısaca Momo -
Chisa, Asakura'da tüccara karşılık beklemeden gerçekleştirdiği yardımlar sonucunda, Asakura çevresinde bu ünvanla bilinmektedir. Özellikle kervanlar ve tüccarlar tarafından fazlasıyla tanınan Chisa, mağdur durumdaki bir tüccarın sorunlarının halledilmesine ön ayak olduğu için fazlasıyla seviliyor.


Profil
Güç: 5
Çeviklik: 9
Kondisyon: 4
Potansiyel: 3
Varlık: 8
Zeka: 5

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 4
[Varlık] Sosyalleşme: 4 - Favori
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 4
[Zeka] İzcilik: 1


Ninjutsu
D - Rank: Shunshin
B - Rank: Zukokku

Taijutsu
A - Rank: Iaido | Stil
B - Rank: Iaigiri


Genjutsu
D-Rank: Görünmez Kılıç
D - Rank: Rakumei no Jutsu
C - Rank: Kanryousou
B - Rank: Mugen Onsa
A - Rank: Kokuangyou no Jutsu


Sensör
C - Rank: Meishou-dou

Modlar
Barış

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
Katanacığım(Normal Seviye)
User avatar
Kurosawa Haru
Kusagakure
Kusagakure
Posts: 132
Joined: October 12th, 2018, 9:09 pm

Re: [1. Tur] Shirogane Miyuki vs. Kazane Yui

Post by Kurosawa Haru » May 28th, 2020, 7:58 pm

Yakıcı sıcağın tam ortasında kalan Yui, biraz daha suda kalmak zorunda olsa pişeceğinin farkındaydı. Gerçi, şimdi de pek çiğ sayılmazdı. Elindeki aşırı sıcak sis bombasından kurtulmak zorundaydı.

Sudan dışarı çıkar çıkmaz, elindeki sis bombasını, koşmaya başlayacağı anda rakibe yaklaşık 1, kendine yaklaşık 9 metre uzağa, ortalarında konum alacak bir yere elini sağ taraftan sertçe çıkarıp kendi hareketlerini rakibine karşı gölgeleyecekti.

Sis bombasını elinden çıkardığı anda kolunun momentumunu, takla atması için başlangıç hızına dönüştürecek, sağdan sola doğru ilerleyen koluyla beraber sola, öne doğru bir takla atacaktı. Taklasını tamamladıktan sonra ileri doğru atılıp sis bombasının ona kazandıracağı zamanla, yerini ileri doğru daha da değiştirerek, rakibinin tahmininden çok daha güç bir yere ulaşmış olmayı umuyordu.

Kısacası bulunduğu yeri hızla önce sol ileri çapraza (takla ile), sonra da bulunduğu yerin ilerisine doğru (atılarak) değiştirecekti. Ardından, bulunduğu yerin ilerisine doğru ilerleyecekti. Amacı, yerini tamamen değiştirirken, bir yandan da rakibine yaklaşmaktı. Yaklaşırken savunma pozisyonunda kalmaya özen gösterecek, bilmediği saldırılardan kaçınmak için tetikte bulunarak koşacaktı.

Kurosawa Haru

Fiziksel Profil

Yaş: 19 Cinsiyet: Kadın Element: Doton
Seviye: C-Rank Rütbe: Chuunin
Ryo: 132.500 Prestij Puanı: 13 Ün: 15 Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon: Hayatında bir amaç ve sebep bulabilmek.

Komplikasyon: Albinizm. Albinizm genetik olarak, cilde, saça ve göze rengini veren melanin pigmentinin eksikliği veya hiç olmaması durumudur. Haru'nun saçları ve teni kar gibi bembeyaz, gözleri ölüm gibi kırmızıdır.

Savaşçı Profili
Güç: 6 Çeviklik: 7 Kondisyon: 5
Potansiyel: 7 Varlık: 2 Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 4
[Favori][Çeviklik] Akrobasi: 10 | [Çeviklik] El Hassasiyeti: 1 | [Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 4
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1 | [Varlık] Empati: 1 | [Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1 | [Zeka] Farkındalık: 1 | [Zeka] İzcilik: 1

Özel Mod
Majiwari

Ninjutsu
Doton: Gansetsukon (El Mührü Azaltma, Chakra Azaltma, Teknik Birleştirme ve Bilimum Geliştirme Mevcut!)
Doton: Doryuu Shiki (Chakra Azaltma, Teknik Birleştirme ve Bilimum Geliştirme Mevcut!)
Doton: Moguragakure no Jutsu
Doton: Doryuu Heki (Chakra Azaltma Mevcut!)

Taijutsu
Nagatsu Tekniği B-Rank
Issen - Nagatsu Stili

Ekipmanlar
Özel Üretim Kalkan
Özel Üretim Gözlük
Yari (Normal Kalite)
3 Kunai (Normal Kalite) 5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite) 1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite) 2 Sis bombası (Normal Kalite)
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1628
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: [1. Tur] Shirogane Miyuki vs. Kazane Yui

Post by GM - Naruto » May 29th, 2020, 3:03 am

Miyuki'nin çıkardığı patlayıcı parşomen bağlı kunaileri fırlatmasıyla, Yui'nin sis bombasını fırlatması aşağı yukarı aynı ana denk geliyor. Yui, sis bombasını fırlattığı gibi kazandığı momentumla sol-ileri doğru bir parende atıyor ve ileri atılıyor. Sis bombasını rakibine yakın olacak şekilde atmaya çalıştığı için, sis bombasının patlama zamanlaması parende hareketini tam manasıyla gizleyemiyor. Miyuki'nin, tüm görüşü sisle kapanmadan önce görebildiği son şey rakibinin kendisine göre hafif sağa ilerlemiş oluşu.

Yui, hızını ve akrobasi yeteneklerini kullanarak sıçrayışını oldukça başarılı bir şekilde tamamlıyor ve iki patlayıcı parşomen az önce bulunduğu noktada patlarken, basıncı sağ arkasında hissediyor ancak halihazırda ileriye doğru ivmelendiği için patlayıcılardan pek etkilenmeden ilerlemeye başlıyor. Miyuki'nin bir metre önünde patlayan sis bombası, iki metre çapında ve yarımküre şeklinde bir sis tabakası oluşturuyor. Yui ilerleyişini sürdürürken, Miyuki Daitoppa'nın kısa el mühürlerini tamamlıyor ve ileriye doğru uzanan, kaynak noktadan uzaklaştıkça bir koni gibi genişleyen güçlü bir rüzgar gönderiyor.

Sahadaki tüm sis, hızla küçük gölün üzerine yönelirken rüzgar hızla rakibine koşmakta olan Yui'nin sağ omzu ve bacağının hizasına da çarpıyor. Bunda, Miyuki'nin rakibinin hareket yönünü görmesinin etkisi olduğu aşikar. Yine de, rüzgarın merkezinde kalmadığı için çok şiddetli bir etki göstermiyor teknik. Yui, akrobasi yetenekleri sayesinde dengesini kaybetmiyor ancak rüzgar hızından ödün vermesine sebep oluyor. Bu sebeple, normal şartlar altında geçen süre rakibinin dibine girmesi için yeterli olacakken tüm sis dağıldığı anda hala rakibine tam olarak ulaşamamış durumda. İkilinin arasında 2 metre kadar bir mesafe var. Miyuki olduğu yerde sabit durmakta, Yui ise hızla rakibine koşuyor.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Locked

Return to “Karşılaşmalar”