[1. Tur] Nagashi Takeda vs. Akahana Misaki

User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1628
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

[1. Tur] Nagashi Takeda vs. Akahana Misaki

Post by GM - Naruto » May 25th, 2020, 10:34 pm

Oldukça büyük bir arenadasınız, çapı aşağı yukarı 30 metre kadar olan daire şekilli bir alan. Rakibinizin tam karşınızda, arenanın diğer ucunda size ayna görüntüsü oluşturacak şekilde durduğunu görebiliyorsunuz. İkinizin arasında, alanın tam ortasında çapının 10 metre kadar olduğunu tahmin ettiğiniz bir su kütlesi var. Balçık kadar yoğun olmasa da, pek temiz sayılmaz. Derinliğini kestiremiyorsunuz. Ayak bastığınız zemin tamamen toprak. Yer yer genişliği birkaç santimi geçmeyen çatlaklar görebiliyorsunuz. Oldukça susuz ve bakımsız kalmış gibi görünüyor. Alanda kaya, kütük gibi herhangi bir şey bulunmuyor. Düz bir zemin, ve çamurlu su. Alanın çevresi 3 metre yükseklğinde duvarlarla kaplı. Sıvaları dökülmüş, güneşin etkisiyle renkleri solmuş duvarların tepesinde eskiden tribün olduğuna emin olduğunuz sıralar uzanıyor geriye doğru. Kimi oturaklar oldukları yerlerden sökülmüş, kimi ise kırık dökük. Bir bölgenin gölgeliği tamamen yıkılmış ve altındaki kısmı tamamen kapatmış halde. Hava açık. Kuru bir sıcak var. Yalnızsınız.

Off Topic
GM'iniz bendeniz Cynic. Sezonluk arena kuralları kapsamında, konuya her gün akşam 22.00-02.00 saatleri arasında bakmaya çalışacağım. İlk yazan başlar. Başarılar.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
User avatar
Okawa Ringo
Ishigakure
Ishigakure
Posts: 114
Joined: February 25th, 2019, 1:04 am

Re: [1. Tur] Nagashi Takeda vs. Akahana Misaki

Post by Okawa Ringo » May 25th, 2020, 11:33 pm

Biraz huysuz gibi hissetti kendini. Kafasındaki uğultular yerini ciddiyete bırakırken karşısında duran minik insana baktı. Baya bildiğin erkek. Farklı görünüşleri, farklı konuşma tarzlarına rağmen hepsi aciz, ilkel pipili yaratıklardı ona göre. En iyi bildiği şeyi yapmayı çoktan kafasına koymuştu. Plan, program falan bunlar basit şeylerdi aslında. Gerçi ciddileşmeden önce bir iki damla daha sake içmiş olsa daha iyiydi ama, yapacak bir şey yok. Yavaşça adımlanmaya başladı. Kazanacağından emin olduğu bir savaşı erkenden bitirmek için ilk planını kafasına oturtmuştu.

Adımlarını biraz daha sıklaştırdı. Hala koşmaya başlamamıştı. Sağ eli katanasındayken, sol eli serbest biçimde belini tutar vaziyette ilerliyordu. Yürümeye devam ederken yüzündeki gülümseme açığa çıkardı kendini. Bu sırada bulunduğu yeri inceliyordu. Her bir detayı kusursuz aklına kazıdı. Bugün sonuç ne olursa olsun, tek bir şey değişmeden kalacaktı. Çok eğlenecek, deliler gibi eğlenecekti.

Daire şeklindeki bu alan yürüdükçe gözüne biraz daha büyük gelmeye başladı, buna karşılık mekana alışmaya başlamasıyla da detaylar kafasında şekilleniyor ve oturuyordu. Aralarında bir su birikintisi vardı ilkel pipili yaratıkla. Oldukça kirli ve bu yüzden dibini görüp derinliği hakkında fikir edinemiyordu. Toprak zeminde adımlarını biraz daha sıklaştırırken etrafı incelemeye devam etti. Çevresini saran ve sıvası dökülmüş duvarları gördü, bununla birlikte güneşin kavurduğu bu aydınlık havada kendini bir gladyatör gibi hissetti. Yıkık dökük tribünlerin güzel ve asil sahibelerle dolduğunu, kendisinin bir aslan olduğunu, karşısında ise aciz bir köle olduğunu düşündü. Artık ihtiyacı olan her şeyi vardı. Geriye eğlenmek kalıyordu.

Karşısındaki erkeğe ilerlerken önünde en az on metre çapında bir su birikintisi duruyordu. Orayı yürüyerek geçmeyi planlıyordu. Suyun üzerinde yürürken aralarındaki mesafe de biraz daha kısalacaktı. Su kütlesini seri ve hızlı bir şekilde geçtikten sonra artık koşuyor olacaktı. Toprağa ayak basmadan önce yapması gereken tek bir şey vardı. Sol elinin işaret parmağını rakibe doğrultacak, ardından Utakata için gerekli odağı ve chakrayı toplayacaktı.

"Senden hoşlandım. O yüzden seni içime alacağım." diyecekti parmağı karşısındaki erkeği gösterirken.

Yapacağı Genjutsu başarılı olduğu takdirde aciz erkek kuzgun sürüleriyle uğraşmak zorundaydı. Kuzgunları üzerine zihin karıştıran çığlıklar atarak hücum etmesini sağlayacak, ardından hepsinin simsiyah ve ucu çok sivri mızraklara dönüştüğünü, o ilkel bedenine saplanmalarını sağlayacaktı. Böylece o olmayan ufak beynine acı çektirecek, onu yorarak öne geçecekti. Çekeceği beş shurikeni ise ilerlemeye devam ettiği sırada peşi sıra yollayacaktı erkeğe. Ummadığı bir şekilde şaşırması ve işlerin ters gitmesi durumunda, bu durum aslında hoşuna da giderdi, rakibinin her türlü saldırısına hazırlıklı olacaktı. Tekniğini keserek zıplayabilir, katanasını kullanabilir ve duruma göre ninjutsu tekniği kullanabilirdi. Dikkatini elden bırakmadan hamlelerini gerçekleştirecekti şimdi.
User avatar
Fukase Naegi
Kaçak
Kaçak
Posts: 79
Joined: September 30th, 2018, 6:05 pm
Location: fuckase naegay

Re: [1. Tur] Nagashi Takeda vs. Akahana Misaki

Post by Fukase Naegi » May 26th, 2020, 4:44 am

Arenaya adım atmadan önce safir taşlarıyla bezenmiş mücehlerini teker teker kuşanmış ve tıpkı kolezyuma adım atmadan önceki gladyatörler gibi bedeninin geri kalanı yağlamış ve pudralamıştı. Dar bir koridorda arenaya ilerlerken ilk yadırgadığı şey kulaklarına çalınan hiçbir ses olmamasaydı. İki insanın birbirini öldürmek için dar bir alana kapatılmasını izleyecek birilerinin olmaması Takeda'yı üzmek için yeterliydi. İnsanların ne istediğini bilerek Üzerine imparatorluk kurulmuş metonimik bir ifadenin hayata geçirilmesinde bir aktör olmayı tercih etmişti zaten yıllar önce. Zaten herkes kendini kısıtlıyor ve endişeyle sadece iki şey umuyordu: ekmek ve sirkler.

Koridorun bitmesiyle Otuz metrelik dairesel bir alanın içerisinde bulmuştu kendisini Takeda. Kuru ve çatlak zeminin bittiği yerden birkaç metre yüksekliğindeki duvar yükseliyor, terk edilmiş trübünler platformlar şeklinde dairesel alanın çevresinde genişliyordu. Tam karşısında duran rakibini incelemişti tiribünlerin arından. Yarı çıplak ve kızıl saçları dışında dikkat çeken bir şey gözüne batmıyordu. Küçümsemek doğru bir ifade olmayabilirdi ama Takeda insanları ve özellikle de rakiplerini küçümseyerek kendi motivasyonunu sağlıyordu.

İki taraftan birisi daha harekete geçmemişken, var olmayan seyirciler için hazırladığı şovunu gerçekleştirmeye karar vermişti. Beyaz renkli cübbesini boyun kısmında kavramış ve tek bir hareketle üzerinden çıkarmıştı. Havada süzülmekte olan cübbe arka tarafında uzanan duvarların üzerinden terk edilmiş tiribünlere ilerlerken güneş ışığının kavrulmuş ve nemli bedeniniyle buluşmasına izin vermişti.

Takeda'nın ufak şovu dışında ki ilk hareketlilik kızıl saçlı rakibidinden geliyordu. Tam karşısında duran beyaz ve ince tenli figürün aralarında mesafeyi kapatmak için hareketlenmesiyle öne doğru bir iki adım atıp Tsuchi no Te tekniği için kısa bir mühür serisi girecekti. Toplamda oluşacak beş tane eli sırasıyla aralarındaki mesafeye kat eden rakibini yavaşlatmak ve dövüşe hazırlamak adıyla fırlatacaktı. Eğer düşüncesiyiyle gerçekleşecek olan bir olursa başladığı konumdan beş metre kadar ilerlemiş olacaktı bu kayadan yapılmış elleri fırlatırken ve eğer rakibi kendisi kadar stabil bir şekilde dövüşmeye karar verirse veya Takeda'nın fırlattığı kayalar tarafınan buna zorlanırsa tek eliyle Mi mühürünü yaparak Domu için chakrasını harekete geçirecekti.
Image
Künye
İsim: Fukase Naegi
Yaş: 17
Cinsiyet: Erkek
Element: Doton
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chunin
Ryo: 77.500 Ryo
Prestij: 4
Ün: 17
Kullanılabilir GP: 250

Motivasyon
Yaşamak: Yaşamak en azından dünya üzerine kendi adını sonsuza kadar yaşatacak bir iz bırakana kadar yaşamak. Var olmanın nedenini çözemeyen Naegi için bu tüm bu sorunlarını çözebilmek için kullanabileceği bir yöntem. Çünkü eğer bedeni ölse bile adı veya imzası dünya üzerinde yaşarsa fiziksel bedeni ölse bile varlığının ölümsüz kalacağına inanıyor.

Komplikasyon
Hafıza Kayıpları: Bir yıl önce yaşadığı hafıza kaybından beri düzensiz aralıklarla kendisinin bile kim olduğunu soracak kadar seviyelerde hafıza gitgelleri yaşıyor. Her hangi bir medikal yardım almadığı için sorununun neden gerçekleştiği hakkında bir bilgisi olmadığı için bu git gellerin bir gün tüm hafızasını yok edip onu neredeyse fotosentez yapan bir canlıya mı çevireceği yoksa ömrü boyunca katlanacağı bir komplikasyon mu bir bilgisi yok

Saatli Bomba: Karakter, kimliğini bilmediği Çiy üyesinin uyguladığı bir teknik sonrasında adeta saatli bombaya dönüşmüştür. Naegi, süresi bittiğinde içten içe yanacağına, lav benzeri bir hal alarak tamamen yok olacağına şahitlik etmiştir. Bu etki günlük yaşamda Naegi'ye herhangi bir engel teşkil etmemektedir. Gözle görülen tek şey, dilinden başlayarak soluk ve yemek borusundan aşağı süzülen siyah şekillerdir.

Çiy üyesinin Naegi'ye verdiği süre bir yıl, geçen mevsimlerle birlikte Naegi'nin altı aylık ömrü kalmış durumda

Özellikler
---------

Profil
Güç: 3
Çeviklik: 5
Kondisyon: 4
Potansiyel: 4
Varlık: 6
Zeka: 8

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 3 (Favori)
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 3
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 3
[Zeka] İzcilik: 1


Mod
GENSUI

Ninjutsu
Shunshin [Ninpou] D-Rank 10 GP
Karasu Bunshin no Jutsu [Ninpou] C-Rank C Rank - 15GP
Sanzengarasu [Ninpou] C-Rank C Rank - 15GP
Tsuchi no Te [Doton] B-Rank 25GP
Doryuu Shiki [Doton] C-Rank 15Gp

Taijutsu
Suiseki D-Rank - 20GP

Genjutsu
Kasumi Juusha [Genjutsu] C-Rank 15 GP
Kanryousou [Genjutsu] C-Rank 15GP
Rishuu [Genjutsu] C-Rank 15 GP

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
• 3 Kunai (Normal Kalite)
• 5 Shuriken (Normal Kalite)
• 5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite)
• 1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite)
• 2 Sis bombası (Normal Kalite)
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1628
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: [1. Tur] Nagashi Takeda vs. Akahana Misaki

Post by GM - Naruto » May 27th, 2020, 2:00 am

Takeda'nın cübbesini fırlatıp atmasıyla birlikte, Misaki sakin sakin kat etmeye başlıyor aralarındaki mesafeyi. Bulunduğu pozisyondan aralarında kalan göle kadarki 10 metrelik mesafeye, oldukça sakin bir şekilde yürüyerek başlıyor. Bu esnada, 'Utakata' tekniği için hazırlıyor kendini.

Takeda, rakibinin göle mesafesi dört beş metreye kadar inmişken ileri doğru atılıyor ve birkaç adım atarak 'Tsuchi no Te' tekniğinin el mühürlerini tamamlıyor.

Misaki, göle iyiden iyiye yaklaşırken bulunduğu pozisyondan üç dört metre kadar ilerlemiş olan rakibine doğru parmağını kaldırıyor tekniğini başlatmak üzere. Bu esnada, gölün kendisinin bulunduğu tarafından arka arkaya fırlayan toprak eller, iki bacağını birden kavrayıp olduğu yerde sabitliyorlar onu.

Takeda, ilk iki el topraktan sırayla çıkıp rakibinin iki bacağını birden kilitlerken, aniden ortaya çıkan kuzgun sürüsünü farkediyor. Korkunç çığlıklar atarak büyük bir hızla kendine doğru ilerleyen sürü, tekniğine devam etmesine mani oluyor. Hemen sonra gördüğü ilk şey ise, aradaki mesafeyi oldukça hızlı kateden kuzgunların siyah mızraklara dönüşüp nasıl olduğunu kavrayamadığı bir şekilde vücuduna saplanmış olmaları.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
User avatar
Okawa Ringo
Ishigakure
Ishigakure
Posts: 114
Joined: February 25th, 2019, 1:04 am

Re: [1. Tur] Nagashi Takeda vs. Akahana Misaki

Post by Okawa Ringo » May 28th, 2020, 12:02 am

Adımları biraz daha serileşmeye başlarken, artık önündeki su birikintisine on metre, belki daha az bir mesafe kalmıştı. Kızıl saçlarınının rüzgarla olan ahenli dansı, çehresindeki alaycı gülümseme ile birleşmişti. Planı ona biraz daha yaklaştıktan sonra Utakata uygulamaktı. Adımlarını daha da hızlandırırken aynı zamanda tekniğini uygulamaya koyuldu. Parmağını rakibine doğrulttuktan sonra tekniğini uygulamıştı. Uyguladı uygulamasına ancak, o aciz erkeğin üzerindeki paçavrayı attıktan sonra bir teknik hazırlığında olduğunu da sezmişti aslında. O an için ondan daha hızlı olabileceğimi düşündü fakat, tekniğinin menzilini düşünememişti büyük ihtimalle. Uyguladığı Doton tekniğini biliyordu, yabancısı değildi. Yerden çıkan iğrenç topraktan eller bacaklarını güçlü bir şekilde kaparken onu öylece sabitlemişti. Bunu hanesine yazacak bir eksi olarak da görse, yaptığı Genjutsu'nun da başarıya ulaştığının bilincindeydi.

Eğer hareketleri kısıtlanmamış olsa, tekniğinin kontrolü ile biraz daha uğraşarak rakibine daha kompleks bir tecrübe yaşatacaktı. Fakat bu planını şimdilik askıya alma kararı aldı. Önce hareket özgürlüğünü geri kazanmalıydı. Yapacağı kompleks bir hamle halihazırda uyguladığı Genjutsu tekniği üzerinde kontrolünün azalmasını sağlayabilirdi. Rakibine karşı zaman kazanmak adına, şu an uyguladığı Utakata tekniğini etkin bir şekilde devam ettirmeliydi. Erkek müsveddesi, ona saplanan simsiyah mızrakların daha derine girdiğini görmeli, ardından derine giren mızrakların tekrar kuzgun sürüsüne dönmesini ve suratına, özellikle gözlerine hücum etmesini görmeliydi. Tekniği açık tutup bu yönde devam ettirirken, onu bacaklarından yere sabitlemiş ellere yumruklarını bir balyoz gibi kullanarak ardı ardına, olan gücüyle sert darbeler indirecekti. Pipili yaratığın Genjutsu kontrolünde olduğunu ve tekniğini tekrar aktif etme konusunda sorun yaşayacağını tahmin ediyordu. Ancak tekniğin oldukça dayanıklı olduğunun da farkındaydı. Bundan sonuç alamaz ise bacaklarında chakra biriktirip yukarı doğru sıçrıyormuş gibi yapacak, bu sırada hasar vermeye devam edecekti.

Eğer toprak ellerden kurtulamamaz ise hiç vakit kaybetmeden sağında ve solunda iki kage bunshin oluşturacak, onların yardımı ve darbeleriyle onu tutan elleri kıracak ve karşı saldırıya geçecekti. Bunun sonucunda ise halihazırda yaptığı Genjutsu üzerinde kontrolünü kaybedebilirdi fakat şu an için hareket kabiliyetini tekrardan kazanmak çok daha önemliydi. Vakit kaybetmeden, tüm hırsıyla hamlelerini harekete geçirmeye koyuldu.
User avatar
Fukase Naegi
Kaçak
Kaçak
Posts: 79
Joined: September 30th, 2018, 6:05 pm
Location: fuckase naegay

Re: [1. Tur] Nagashi Takeda vs. Akahana Misaki

Post by Fukase Naegi » May 28th, 2020, 2:06 am

Takeda, birkaç adım atarak tekniğini hazırlamış ve topraktan yarattığı ilk iki eli sırasıyla rakibi bulunduğu konumu terk etmemesini sağlayacak şekilde göndermişti. Fakat farkında olmadığı bir şey vardı, rakibinin kendise çevirdiği işaret parmağıyla göz teması kurmasıyla beraber beliren kuzgunlar başına bela olmak üzereydi.

Kuzgunların çığlıkları Takeda'nın zihnde yankılanmasıyla tekniğine devam etmesini imkansız kılmıştı. Tekrardan odaklanmak için gözlerini birkaç saniyeliğine açıp kapamış ve kuzgunların yüksek bir hızla mesafe kat edip siyah renkli mızraklarla dönüştünü görmüştü. Bu mızraklardan kaçabilmek için yapabileceği bir hamlenin olmadığının farkındaydı. Acıyı ve belki de ölümü kabullenmek için postürünü dikleştirmiş ve mızrakların bedenin içerisine girmesi için kendisini hazırlamıştı. Rakibinin hangi boşlukta bu tekniği hazırladığını merak ediyordu açıkçası, belki de birden fazla rakibi vardı ve arenanın ortasında duran kızıl saçlı rakibi sandığı kişi de bulunduğu zemine kilitlenmesiyle beraber bunun şaşkınlığını yaşıyordu.

Bunları düşünmek için uzun bir süresi olabilirdi eğer bedenine saplanmış olan mızraklar onu öldürecekse. Fakat bu mızraklar onu öldürecek kadar güçlü değilse de hayatta kalmak için ne yapması gerektiğini bulmalıydı. Tek gözüyle kızıl saçlı rakibinin tekrar hareket etmek için bir şeylerle uğraştığını teyit etmişti ve mızrakların saplanmasıyla beraber acıdan yumduğu gözlerini açmak için kendisini zorlayacaktı.

Kanaması var mıydı? Mızraklar hala bedenin içerisinde miydi? Gözlerini açmasıyla beraber aldığı hasarı kontrol edecekti. Çıplak deri üzerindeki kanın sıcaklığını bliyordu ve o sıcaklığı da hissedemiyordu. Bir iki adım geri atarak bedenini incelerken hissettiği acının sebebini tayin etmekle uğraşacaktı. Fiziksel bir acı değil de zihinsel bir acı olduğu kararına varabilirse kuzgunlar tekrar ortaya çıkmadan acıya alışmaya çalışacak ve elleriyle kafasını kavrayıp birkaç saniye chakrasını Mugen Onsa için odakladıktan sonra mızrakların bedenine saplandığında atmadığı çığlığı gecikmeli olarak atacaktı. Kızıl saçlı kadının kendisine yaşattıklarını iade etmek istiyordu. Fakat mızrakların saplandığı yerlerden akan bir kan varsa kuzgunlara karşı bedenini koruması gerekecekti. Bulabildiği ilk boşlukta Doryuu Heki ile kendisine yaratacağı boşlukla beraber tek eliyle Mi mührünü yapcak ve Domu'yu aktive edecekti. En azından bu şeki
Image
Künye
İsim: Fukase Naegi
Yaş: 17
Cinsiyet: Erkek
Element: Doton
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chunin
Ryo: 77.500 Ryo
Prestij: 4
Ün: 17
Kullanılabilir GP: 250

Motivasyon
Yaşamak: Yaşamak en azından dünya üzerine kendi adını sonsuza kadar yaşatacak bir iz bırakana kadar yaşamak. Var olmanın nedenini çözemeyen Naegi için bu tüm bu sorunlarını çözebilmek için kullanabileceği bir yöntem. Çünkü eğer bedeni ölse bile adı veya imzası dünya üzerinde yaşarsa fiziksel bedeni ölse bile varlığının ölümsüz kalacağına inanıyor.

Komplikasyon
Hafıza Kayıpları: Bir yıl önce yaşadığı hafıza kaybından beri düzensiz aralıklarla kendisinin bile kim olduğunu soracak kadar seviyelerde hafıza gitgelleri yaşıyor. Her hangi bir medikal yardım almadığı için sorununun neden gerçekleştiği hakkında bir bilgisi olmadığı için bu git gellerin bir gün tüm hafızasını yok edip onu neredeyse fotosentez yapan bir canlıya mı çevireceği yoksa ömrü boyunca katlanacağı bir komplikasyon mu bir bilgisi yok

Saatli Bomba: Karakter, kimliğini bilmediği Çiy üyesinin uyguladığı bir teknik sonrasında adeta saatli bombaya dönüşmüştür. Naegi, süresi bittiğinde içten içe yanacağına, lav benzeri bir hal alarak tamamen yok olacağına şahitlik etmiştir. Bu etki günlük yaşamda Naegi'ye herhangi bir engel teşkil etmemektedir. Gözle görülen tek şey, dilinden başlayarak soluk ve yemek borusundan aşağı süzülen siyah şekillerdir.

Çiy üyesinin Naegi'ye verdiği süre bir yıl, geçen mevsimlerle birlikte Naegi'nin altı aylık ömrü kalmış durumda

Özellikler
---------

Profil
Güç: 3
Çeviklik: 5
Kondisyon: 4
Potansiyel: 4
Varlık: 6
Zeka: 8

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 3 (Favori)
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 3
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 3
[Zeka] İzcilik: 1


Mod
GENSUI

Ninjutsu
Shunshin [Ninpou] D-Rank 10 GP
Karasu Bunshin no Jutsu [Ninpou] C-Rank C Rank - 15GP
Sanzengarasu [Ninpou] C-Rank C Rank - 15GP
Tsuchi no Te [Doton] B-Rank 25GP
Doryuu Shiki [Doton] C-Rank 15Gp

Taijutsu
Suiseki D-Rank - 20GP

Genjutsu
Kasumi Juusha [Genjutsu] C-Rank 15 GP
Kanryousou [Genjutsu] C-Rank 15GP
Rishuu [Genjutsu] C-Rank 15 GP

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
• 3 Kunai (Normal Kalite)
• 5 Shuriken (Normal Kalite)
• 5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite)
• 1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite)
• 2 Sis bombası (Normal Kalite)
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1628
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: [1. Tur] Nagashi Takeda vs. Akahana Misaki

Post by GM - Naruto » May 28th, 2020, 2:32 am

Off Topic
Nagashi Takeda (Fukase Naegi) 24 saati geçirdiği için ilk pasiflik uyarısını almıştır, turu geçersiz sayılmıştır.
Misaki elleri yumruklasa da kıramadığını fark ediyor. Zıplamayı denese de, eller kırılmıyor. Epey sert olduklarını fark edince tek çare olarak Kage Bunshin'i görüyor. Chakrasını 3'e bölüyor ve klonları oluşturuyor. 3 kişi, sert yumruklar ile elleri kırmayı başarıyorlar. Tüm bu süreç 10 saniye kadar sürüyor. Sonuçta, sağında ve solunda klonlarıyla beraber Misaki, Takeda'ya doğru bakmakta.

Takeda ise ilüzyon karşısında kendini kaybetmiş durumda. Yediği mızrakların verdiği acı başını zonklatıyor, ardından kargalara dönüşen mızrakları sadece izlemekle kalıyor. Ardından oluşan kuzgun sürüsünü elleriyle dağıtmayı denese de başarılı olamıyor. Gözlerine hücum eden kuşlar suratını parçalamaya başlıyor. Takeda için her şey gerçekten farksız. Acı, ellerine bulaşan kan, yere düşen gözü dahil.

Misaki bir hamle almadan önce yorulduğunu fark ediyor. Chakrasını 3'e bölmesi ve 2 klon oluşturması sebebiyle rezervlerinin üçte ikisini harcamış durumda. Utakata'nın chakra harcamasını normalde kısa vadede umursamayacak olsa da şu anda bu durum önem kazanıyor. Alnından bir damla ter siliyor ve harekete hazırlanıyor.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
User avatar
Okawa Ringo
Ishigakure
Ishigakure
Posts: 114
Joined: February 25th, 2019, 1:04 am

Re: [1. Tur] Nagashi Takeda vs. Akahana Misaki

Post by Okawa Ringo » May 28th, 2020, 8:00 am

Kaya sertliğinde, lanet olası elleri yumruklarıyla kırması imkansız gibiydi. Doton tekniklerinin doğasını biliyordu. Sert, kırılmaz, sağlam. Onun elleri de bir prensesin elleri gibi değil ama... Yumruğunu bir balyoz gibi savuruyor, kırılana kadar devam ediyordu bunu yapmaya. Erkek duraksıyordu. Henüz bir hamle yapmamıştı fakat o daha geç olmadan, ona fırsat vermeden diğer planını devreye sokmuştu. Yumruklayarak kıramamıştı, böyle devam etmenin anlamı da yoktu. Bu yüzden gölge klonu yaratma yoluna başvurdu. İki gölge klonu yaratmış, klonlarımın darbeleriyle vura vura elleri kırmayı başarabilmişti. Fakat bu durum onu oldukça zorlamıştı. Alnından akan teri hissedebiliyordu. Kage Bunshin çok sağolsun, hatrı sayılır bir chakra da harcamıştı. Alnındaki teri silerken kendi kendine söylendi.

"Bu teknik kesinlikle yatak odası için yaratılmış!" Hafif tebessümü, bir şahin gibi rakibine kilitlenmiş gözleriyle ahenk içinde oluşturdu o anki motivasyonunu. Derin bir nefesten sonra, onu vermeyi beklemeden tekrar ilerledi. O ilerlerken bunshinleri de su birikintisine kadar ona sağlı ve sollu eşlik edecekti. Birikintiyi geçtikten sonra ayrılıp ikisi de hilal çizerek erkeğe doğru ilerleyeceklerdi. Ondan herhangi bir hamle gelmesi durumunda katanalarını kullanarak atacağı şeyler bloklayabilirler, yine aynı tecavüzcü tekniğini kullanması durumuna karşın ayaklarında chakra biriktirip havaya sıçrayacak, ellere yakalanmadan önce ellerindeki tüm shurikenleri göndereceklerdi.

Hızlanmaya başladıktan sonra elini cebine götürdü ve çıkardığı Chakra Hapını attı ağzına. Bir miktar takviye olabilecekti böylece bu ona. Uyguladığı Genjutsu tekniği rakibinde oldukça etkili olmuş gibi gözüküyordu. Bunun yarattığı boşluktan yararlanacaktı. Onu artık uyandırmalıydı.

Hızını bir vites daha arttırdı. Bu esnada elini tekrar ceketine götürdü. Patlayıcı parşömenlerini bağladığı iki kunaisini seri biçimde çıkardı ve rakibininin bulunduğu konumun hem sağına, hem de soluna çok kısa aralıklarla yolladı onları. Kunailer ile gerçekleştirdiği saldırıyı yaparken kargaların ona deliler gibi saldırmasına devam etmesini istiyordu. Böylece hem sesleri, hem de görüntüleriyle görüşünü kapatacaklardı. Parşömenleri patlatmak üzerine kurduğu saldırısı bittiğinde ise odağını kesip Utakata'yı sonlandıracaktı. Kunailer elinden çıktığı gibi elini sırtına götürdü, katanasının soğuk ve pürüzlü kabzasıyla buluştu sabırsız elleri. Fakat artık daha da sabırsızlardı.

Chakra Hapı (Normal Kalite)
2 Kunai
2 Patlayıcı Parşömen
User avatar
Fukase Naegi
Kaçak
Kaçak
Posts: 79
Joined: September 30th, 2018, 6:05 pm
Location: fuckase naegay

Re: [1. Tur] Nagashi Takeda vs. Akahana Misaki

Post by Fukase Naegi » May 28th, 2020, 9:52 pm

Takeda, birkaç adım atarak tekniğini hazırlamış ve topraktan yarattığı ilk iki eli sırasıyla rakibi bulunduğu konumu terk etmemesini sağlayacak şekilde göndermişti. Fakat farkında olmadığı bir şey vardı, rakibinin kendise çevirdiği işaret parmağıyla göz teması kurmasıyla beraber beliren kuzgunlar başına bela olmak üzereydi.

Kuzgunların çığlıkları Takeda'nın zihnde yankılanmasıyla tekniğine devam etmesini imkansız kılmıştı. Tekrardan odaklanmak için gözlerini birkaç saniyeliğine açıp kapamış ve kuzgunların yüksek bir hızla mesafe kat edip siyah renkli mızraklarla dönüştünü görmüştü. Bu mızraklardan kaçabilmek için yapabileceği bir hamlenin olmadığının farkındaydı. Acıyı ve belki de ölümü kabullenmek için postürünü dikleştirmiş ve mızrakların bedenin içerisine girmesi için kendisini hazırlamıştı. Rakibinin hangi boşlukta bu tekniği hazırladığını merak ediyordu açıkçası, belki de birden fazla rakibi vardı ve arenanın ortasında duran kızıl saçlı rakibi sandığı kişi de bulunduğu zemine kilitlenmesiyle beraber bunun şaşkınlığını yaşıyordu.

Bedenini hareket ettirmeye çalışmıştı ama ensesinden başlayıp tüm bedenini kaplayan ağrı herhangi bir hareket yapmasını engelliyordu. Tekrardan kuzgunlara dönüşen mızraklar Takedanın bedenini gagalamaya ve kemirye başlamıştı. Kuzgunları kovmak için çırpınıyordu fakat ne yaparsa yapsın beyhude kalıyordu. Derisini yoluyorlar, canlı canlı göz kürelerini kemiriyordu. Emilmiş ve büzüşmüş göz kürelerinden birinin yere düşüşünü parmaklarından birkaçını diğer gözünü korumak için feda ederken izlemişti.

Çok bir umudu kalmamıştı. Göremese de kızıl saçlı rakibinin kurtulup bir saldıraya hazırlandığını tahmin edebiyordu. Aslen olduğu yerde sabit kalıp ölmeyi beklemek istiyordu ama hayatta kalma içgüdüsü kaçmak için bedeninin kontrolünü ele geçirmek için harekete geçiyordu. Geride bıraktığı parçaları parçaları umrunda değildi, kuzgunlardan ve mızraklardan kurtulmak adına bulabildiği ilk boşlukta arenanın duvarına kadar koşarak ilerlemek istiyordu.
Image
Künye
İsim: Fukase Naegi
Yaş: 17
Cinsiyet: Erkek
Element: Doton
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chunin
Ryo: 77.500 Ryo
Prestij: 4
Ün: 17
Kullanılabilir GP: 250

Motivasyon
Yaşamak: Yaşamak en azından dünya üzerine kendi adını sonsuza kadar yaşatacak bir iz bırakana kadar yaşamak. Var olmanın nedenini çözemeyen Naegi için bu tüm bu sorunlarını çözebilmek için kullanabileceği bir yöntem. Çünkü eğer bedeni ölse bile adı veya imzası dünya üzerinde yaşarsa fiziksel bedeni ölse bile varlığının ölümsüz kalacağına inanıyor.

Komplikasyon
Hafıza Kayıpları: Bir yıl önce yaşadığı hafıza kaybından beri düzensiz aralıklarla kendisinin bile kim olduğunu soracak kadar seviyelerde hafıza gitgelleri yaşıyor. Her hangi bir medikal yardım almadığı için sorununun neden gerçekleştiği hakkında bir bilgisi olmadığı için bu git gellerin bir gün tüm hafızasını yok edip onu neredeyse fotosentez yapan bir canlıya mı çevireceği yoksa ömrü boyunca katlanacağı bir komplikasyon mu bir bilgisi yok

Saatli Bomba: Karakter, kimliğini bilmediği Çiy üyesinin uyguladığı bir teknik sonrasında adeta saatli bombaya dönüşmüştür. Naegi, süresi bittiğinde içten içe yanacağına, lav benzeri bir hal alarak tamamen yok olacağına şahitlik etmiştir. Bu etki günlük yaşamda Naegi'ye herhangi bir engel teşkil etmemektedir. Gözle görülen tek şey, dilinden başlayarak soluk ve yemek borusundan aşağı süzülen siyah şekillerdir.

Çiy üyesinin Naegi'ye verdiği süre bir yıl, geçen mevsimlerle birlikte Naegi'nin altı aylık ömrü kalmış durumda

Özellikler
---------

Profil
Güç: 3
Çeviklik: 5
Kondisyon: 4
Potansiyel: 4
Varlık: 6
Zeka: 8

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 3 (Favori)
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 3
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 3
[Zeka] İzcilik: 1


Mod
GENSUI

Ninjutsu
Shunshin [Ninpou] D-Rank 10 GP
Karasu Bunshin no Jutsu [Ninpou] C-Rank C Rank - 15GP
Sanzengarasu [Ninpou] C-Rank C Rank - 15GP
Tsuchi no Te [Doton] B-Rank 25GP
Doryuu Shiki [Doton] C-Rank 15Gp

Taijutsu
Suiseki D-Rank - 20GP

Genjutsu
Kasumi Juusha [Genjutsu] C-Rank 15 GP
Kanryousou [Genjutsu] C-Rank 15GP
Rishuu [Genjutsu] C-Rank 15 GP

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
• 3 Kunai (Normal Kalite)
• 5 Shuriken (Normal Kalite)
• 5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite)
• 1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite)
• 2 Sis bombası (Normal Kalite)
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1628
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: [1. Tur] Nagashi Takeda vs. Akahana Misaki

Post by GM - Naruto » May 29th, 2020, 2:46 am

Arkadaşlar, RP'lerinizi kısa yazın. Çok fazla detay veriyorsunuz. Şevkinizi kırmak istemem ancak az ve öz turlar ile ilerlememiz gerekli. Bu bir uyarıdır.

Misaki ileri doğru adımlarken chakra hapını yutuyor, ardından ileriye doğru hızlı bir şekilde hareket etmeye başlıyor. Bunshinler de onu takip ediyor bu sırada. Lafı uzatması, hareketlerini rahat bir şekilde yapması sebebiyle de rakibi çoktan koşusuna başlamış oluyor. Sağa doğru, arena duvarına yaklaşacak şekilde koşmakta. Misaki patlayıcı parşömenli kunaileri koşu yoluna atıyor Takeda'nın, ardından bunları patlatıyor.

Takeda'nın kabaca yanlarına düşen patlayıcı parşömenler şiddetli bir şekilde patlıyor ve Takeda'yı ileriye doğru fırlayacak şekilde havalandırıyor. Yerde bir kaç defa sekerek yuvarlanıyor, ardından kendine geliyor bir an sonra. Çok büyük bir hasar aldığı söylenemez ancak kulaklarındaki çınlama bir kaç saniye daha sürecek gibi. Utakata'da Misaki bozmadan önce çoktan kırılmış oluyor.

Utakata'nın kırılması ile Takeda, suratının normal halinde olduğunu fark ediyor. Baş ağrısı ve suratındaki acı aniden yok oluyor ve birden kendini sadece patlamanın verdiği ağrı ve şok etkisinde buluyor. Genjutsu'dan kaynaklı tüm etkiler yokolmuş durumda tekniğin bitmesiyle. Teknik süresince yaşadığı acı sebebiyle kaybettiği kondisyon ve enerji ise yerine gelmiyor haliyle.

Takeda ve Misaki arasında 10 metre var. Misaki'nin yanında bunshinleri durmakta. Takeda ise yerde, sırtı yere gelecek şekilde durmakta ve Misaki'ye bakmakta. Alanın göletten uzak bir kısmındasınız. Çembersel olduğu için nerede olduğunuzun çok bir önemi yok. Gölet, Misaki'nin ardında kalıyor.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Locked

Return to “Karşılaşmalar”